матч-центр: Хоккей
Вчера 10 7
Сейчас 1 1
Сегодня 3 3
Завтра 8 0
свернуть
развернуть
Вчера 10 7
Сейчас 1 1
Сегодня 3 3
Завтра 8 0
"Вашингтону" більше не потрібен Кнубл
"Вашингтону" більше не потрібен Кнубл
Ще один білорус може стати "акулою"
Ще один білорус може стати "акулою"

НХЛ хоче викупити контракти Бризгалова та Ягра

У лізі готують новий удар по хокеїстах

7 июня 2012г. 10:41

Власники клубів НХЛ намагаються включити до нової колективної угоди з хокеїстами пункт про можливість пільгового викупу контрактів деяких гравців до початку нинішнього сезону, повідомляють північноамериканські ЗМІ з посиланням на свої неофіційні джерела.

Цим самим власники намагаються виправити помилки, допущені при укладанні цих угод.

Відзначимо, що серед прогнозованих викупів є контракти Іллі Бризгалова, Сергія Гончара, Миколи Антропова, Яромира Ягра і Венсана Лекавалье.

Нагадаємо, що після чотирьох днів напружених переговорів між керівництвом НХЛ і профспілкою хокеїстів виникла пауза.

"Мені не хочеться ні обнадіювати вас, ні засмучувати. Я не буду щасливий, поки ми не доб’ємося потрібного результату і не почнемо знову грати в хокей. Коли переговори носять такий характер, на час не звертаєш особливої уваги. Сказати, коли ми підпишемо договір, я не можу", - сказав повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен.

"Ми дивилися на деякі представлені числа абсолютно під різним кутом зору. Нам здавалося, що ми набагато ближче до укладення угоди, ніж були насправді. Ліга так і сказала нам: "Ні, ми дуже далеко один від одного", - заявив у свою чергу голова профспілки Дональд Фер.

Очікувалося, що сторони, що почали зближуватися минулого тижня, зможуть домовитися протягом найближчих днів, а регулярний чемпіонат розпочнеться 1 грудня і складатиметься з 68 матчів.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.