матч-центр: Хоккей
Вчера 19 8
Сейчас 0 0
Сегодня 3 0
Завтра 20 6
свернуть
развернуть
Вчера 19 8
Сейчас 0 0
Сегодня 3 0
Завтра 20 6
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Російська молодіжка виграла суперсерію з канадцями
Російська молодіжка виграла суперсерію з канадцями
Ерсберг розповів, як перемогти його колишній клуб
Ерсберг розповів, як перемогти його колишній клуб

НХЛ попросила хокеїстів про тайм-аут

Сторони більше не знають, як вести діалог

16 ноября 2012г. 11:19

Повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен запропонував на два тижні призупинити переговорний процес щодо підписання нової колективної угоди між лігою та хокеїстами, повідомляє CBC.ca з посиланням на власні джерела.

Пропозиція пролунала після того, як Беттмен у середу поспілкувався по телефону з головою профспілки гравців Дональдом Фером, під час якої останній заявив, що не знає, як сторонам вийти з нинішньої патової ситуації.

Керівник профспілки одразу не зміг відповісти на пропозицію представника НХЛ щодо тайм-ауту у переговорах, пославшись на те, що має обговорити цю ідею з гравцями. Відзначимо, що представники хокеїстів притримуються тієї позиції, що переговори завжди краще, ніж відсутність діалогу.

"Ми віримо, що більше шансів досягнути прогресу тоді, коли ми зустрічаємося. Тому ми готові до зустрічі. Якщо ж вони дійсно не хочуть зустрічатися, то це буде вже втретє за останні три місяці, коли вони згортають діалог, говорячи, що не зустрінуться з нами, доки гравці не приймуть їхні умови"
, - наголосив з цього приводу брат Дональда Фера Стів, який є спеціальним представником профспілки у переговорах з лігою.

Нагадаємо, що минулого тижня кілька днів поспіль між НХЛ та профспілкою тривали переговори, які давали надію на швидке відновлення роботи ліги. Однак все різко обірвалося у п’ятницю. Після чого ще одна зустріч відбулася у неділю, проте на ній обговорювали лише питання контрактів хокеїстів, і тривала вона усього 90 хвилин.

 Локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо нової досягнути не вдалося.

Наразі вже скасовані 326 ігор регулярного чемпіонату, які мали відбутися до 30 листопада.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.