матч-центр: Хоккей
Вчера 11 10
Сейчас 1 1
Сегодня 5 3
Завтра 22 19
свернуть
развернуть
Вчера 11 10
Сейчас 1 1
Сегодня 5 3
Завтра 22 19
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
"Монреаль" розпочав підготовку до нового сезону
"Монреаль" розпочав підготовку до нового сезону
Бартуліс: Налаштування на матчі позамежне
Бартуліс: Налаштування на матчі позамежне

НХЛ та хокеїсти обмінялися новими пропозиціями

Рада директорів ліги задоволена прогресом

6 декабря 2012г. 10:43

Власники клубів НХЛ та гравці у середу провели чергові багатогодинні переговори, в результаті яких обмінялися новими пропозиціями, однак наразі їх все ще розділяє ряд питань, повідомляє The Hockey News.

"Залишаються ще деякі критичні моменти між двома сторонами, однак, як ми розуміємо, завтра ми знову зустрічаємося, і профспілка висловить свої пропозиції з частини цим проблемних питань"
, - повідомив заступник повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі.

Протягом більш ніж восьми годин у середу сторони провели кілька коротких зустрічей, які чергувалися з внутрішніми нарадами НХЛ та профспілки, на яких обговорювалися і узгоджувалися питання, винесені на розгляд у переговорах.

Офіційно деталі переговорів не повідомлялися, однак за інформацією, яку дізналися північноамериканські ЗМІ, представники ліги висловили схильність збільшити суму свого відстроченого платежу хокеїстам до 300 мільйонів доларів. Ця сума є золотою серединою між тим, що раніше озвучували у НХЛ (211 мільйонів), та тим, що просила профспілка гравців (393 мільйони).

З іншого боку, за даними джерел, збільшення виплати представники ліги пов’язують з деякими поступками, на які повинні піти хокеїсти, зокрема стосовно набуття гравцями статусу вільних агентів, максимального терміну контрактів гравців з клубами та арбітражу. Крім того ліга пропонує укласти колективну угоду на 10 років.

Нагадаємо, що голова профспілки гравців Дональд Фер та повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен за домовленістю участі у цих переговорах не беруть. Водночас останній після учорашнього засідання ради директорів НХЛ повідомив пресі, що рада слідкує за переговорним процесом і задоволена прогресом.

"Ми задоволені прогресом, досягнутим під час переговорів, і з поваги до нього я не буду повідомляти які-небудь деталі і не збираюся відповідати на будь-які запитання"
, - сказав Беттмен.

Водночас стало відомо, що власники клубів наразі розглядають варіант проведення сезону, який складатиметься з 50 ігор для кожної команди. Була розмова й про 60-ігрову регулярку, однак вона здалася занадто амбіційною.

Додамо, що локаут у НХЛ триває з 16 вересня, з того часу у лізі були скасовані 422 матчі регулярного сезону, "Зимова класика" та "Матч всіх зірок". Представники ліги та профспілки не можуть домовитися щодо умов нової колективної угоди.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Видео