матч-центр
Вчера 6 5
Сейчас 0 0
Сегодня 11 6
Завтра 12 7
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 6 5
Сейчас 0 0
Сегодня 11 6
Завтра 12 7
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

НХЛ та профспілка не досягли прогресу у переговорах

Локаут припинити не вдалося

12 ноября 2012г. 10:25

Черговий раунд переговорів між НХЛ і профспілкою гравців, що відбувся у неділю в Нью-Йорку, не наблизив сторони до укладення колективної угоди та припинення локауту у лізі, повідомляють північноамериканські ЗМІ.

Зустріч тривала близько півтори години. На ній обговорювалися питання контрактів хокеїстів, зокрема максимальні терміни, на які такі угоди можуть укладатися, розміри виплат за сезони в рамках укладених контрактів, а також терміни, необхідні для набуття гравцем статусу вільного чи умовно вільного агента.

Після завершення переговорів заступник повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі заявив, що "прогресу досягнуто не було". Однак при цьому відзначив, що зустріч була дуже важливою, оскільки сторони пояснили один одному свої позиції цілої низки питань.

"Ми хочемо, щоб з нашою думкою рахувалися. Поки ж ліга зайняла таку позицію, що вся відповідальність перекладається на плечі гравців. У НХЛ пропонують такий варіант, за якого у хокеїстів стане менше прав. Звичайно, лізі вигідна така угода, але ми будемо захищати інтереси гравців. Поки я не бачу з боку НХЛ бажання обговорювати гострі питання"
, - заявив у свою чергу керівник профспілки хокеїстів Дональд Фер.

Дейлі при цьому не погодився з Фером про те, що НХЛ не хоче обговорювати гострі питання угод хокеїстів, однак пояснив, що ця частина колективної угоди дуже важлива для власників клубів.

"Ми вважаємо, що система працюватиме краще. Я думаю, всі знають, що ми вже тривалий час занепокоєні контрактами гравців, які обходять систему та стелю зарплат, і це однозначно питання, яке повинно бути вирішене"
, - переконаний Дейлі.

Нагадаємо, що локаут у НХЛ триває з 16 вересня, після того як збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо укладення нової досягти не вдалося.

У лізі вже скасовані 326 матчів регулярного чемпіонату до 30 листопада, втрати від непроведення яких, за словами Білла Дейлі, становлять 720 мільйонів доларів.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Loading...
https://a.vertamedia.com/?content_page_url=http%3A%2F%2Fxsport.ua%2Fonline%2F&width=915&height=515&cb=1231231&aid=420576
Видео
Новости партнеров
Loading...
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров