матч-центр: Хоккей
Вчера 3 1
Сейчас 0 0
Сегодня 10 7
Завтра 3 3
свернуть
развернуть
Вчера 3 1
Сейчас 0 0
Сегодня 10 7
Завтра 3 3
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Бризгалов у половині матчів пропускає по 4 шайби
Бризгалов у половині матчів пропускає по 4 шайби

НХЛ відкинула пропозицію хокеїстів

Кінця локауту не видно

22 ноября 2012г. 09:23

НХЛ відкинула новий проект колективної угоди, запропонований у середу профспілкою гравців, повідомляє "Toronto Sun".

"Ми все ще далекі від порозуміння. Я сподіваюся, що середа стала точкою відліку у переговорному процесі, яка дає надію на якнайшвидше досягнення компромісу"
, - так прокоментував нову пропозицію хокеїстів повноважний комісар НХЛ Гері Беттмен.

Нагадаємо, що гравці вважали свою останню пропозицію значним кроком назустріч власникам клубів, оскільки вона передбачала розподіл доходів ліги у відсотковому співвідношення 50 на 50 та п’ятирічний термін дії угоди, тоді як до цього представники хокеїстів вимагали гарантувати їм конкретну суму.

"Ми врахували більш ніж 80% з того, що Беттмен назвав розбіжностями з їхньою позицією"
, - заявив голова профспілки Дональд Фер.

За його словами, наразі залишилася лише єдина розбіжність - це додаткові 182 мільйони доларів, які хокеїсти просять у перший рік дії нової колективної угоди. У НХЛ на це йти не погоджуються, оскільки їм важко передбачити, яких втрат може зазнати ліга через нинішній локаут.

Відзначимо, що у п’ятницю представники сторін планують поспілкуватися по телефону, однак жодних формальних переговорів наразі не планується.

Нагадаємо, що локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо нової досягнути не вдалося.

Наразі офіційно вже скасовані 326 ігор регулярного чемпіонату, які мали відбутися до 30 листопада. Очікується, що незабаром ліга скасує матчі, які мали відбутися у перші два тижні грудня, а також "Матч всіх зірок".

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.