матч-центр
Вчера 15 11
Сейчас 1 1
Сегодня 6 3
Завтра 13 9
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 15 11
Сейчас 1 1
Сегодня 6 3
Завтра 13 9
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

НХЛ відкликає свою пропозицію гравцям

Повного сезону у лізі точно не буде

НХЛ відкличе свою останню пропозицію профспілці гравців щодо старту повного сезону у лізі з 2 листопада та перерозподілу доходів між клубами та гравцями у співвідношення 50/50, повідомляє ESPN.

"Коли ми озвучили цю пропозицію у минулий вівторок, ми одразу наголосили їм, що вона буде дійсною до сьогодні. З огляду на те, що згоди не досягнуто, я впевнений, що ми формально повідомимо профспілці у п’ятницю про те, що наша пропозиція вже більше не дійсна. Ми маємо намір відкликати її і потім вирішувати, що буде далі", - заявив у четвер віце-комісар НХЛ Білл Дейлі.

Він при цьому наголосив, що ліга не має наміру залякувати хокеїстів.

"Пропозиція більше не актуальна, оскільки вона передбачала збереження усіх 82 ігор. Тепер нам потрібно обдумати ситуацію, що склалася, а також який сезон тепер можливий. Після цього ми сформулюємо пропозицію, що відповідатиме реальному стану речей", - пояснив Дейлі.

Нагадаємо, що раніше на цьому тижні  профспілка гравців НХЛ намагалася відновити переговори з умовою, що вони будуть без жодних вихідних умов. Однак представники ліги відмовилися зустрічатися, відкинувши усі три контрпропозиції хокеїстів, сформульовані раніше.

З 16 вересня у НХЛ триває локаут, який було оголошено після того, як добіг кінця термін дії колективної угоди між власниками клубів та гравцями, а згоди щодо нової досягнуто не було.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
10:30
ДуйМандруй
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров
Новости партнеров