Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 1
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

НХЛ ввела правило гібридного прокидання

У лізі чимало нововведень
1 октября 2013г. 10:30

З сезону-2013/2014 у Національній хокейній лізі буде застосовуватися правило гібридного прокидання.

Це стало можливо після того, як напередодні профспілка гравців ліги дала згоду на відповідні зміни у правилах, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Суть гібридного прокидання полягає у тому, що у випадку, коли шайба прямує до лінії воріт, а хокеїст оборони встигає до неї раніше за хокеїста нападу, то лайнсмен може фіксувати прокидання ще до того, як шайби торкнеться оборонець.

"Більшість генеральних менеджерів клубів вірять, що це питання безпеки. Введення цього правила зробить гру безпечнішою, а для нас це важливо. Я думаю, що все одно має минути деякий час, доки всі звикнуть до цього правила. Під час передсезонних матчів я мав змогу бачити, як з кожною грою лайнсмени все більш впевнено його застосовують"
, - заявив заступним повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі.

Крім правила гібридного прокидання НХЛ також пішла ще на низку нововведень. Зокрема для гравців, які до цього часу провели у лізі менше 25 матчів стане обов’язковим використання захисного візора на шоломах.

Також ліга ввела правило, згідно з яким хокеїст, що знімає свій шолом перед тим, як взяти участь у бійці, карається додатковими двома хвилинами штрафу за неспортивну поведінку.

Також НХЛ зменшила на 10 сантиметрів глибину воріт, а також зменшила розміри воротарських щитків.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы