Нічушкін втікає з "Динамо" до НХЛ

Контракт з чемпіонами вже розірвано
15 апреля 2013г. 12:41

Російський нападник Валерій Нічушкін заявив журналістам, що має намір укласти угоду з клубом НХЛ, який вибере його на драфті-2013.

"Я вже вирішив, що поїду до НХЛ. У "Динамо" до цього спокійно поставилися: мені сказали, що можу їхати, якщо хочу. Жодних юридичних проблем немає. Контракт з "Динамо" розірвано, і я їду вільним агентом. Пощастило, що клуб пішов мені на поступки. Ми домовилися, що вони мене відпускають, але якщо за океаном щось піде не так, то я відразу повертаюся до них"
, - розповів Нічушкін.

Цей хокеїст вдало дебютував у КХЛ в сезоні 2012/2013 в складі "Трактора" і вважається молодою зіркою челябинського хокею. Загалом у 43 матчах за команду він набрав 15 (10+5) очок.

Після закінчення сезону у КХЛ "Динамо" оголосило про перехід Нічушкіна до його складу. У результаті обміну з москвичами челябінці отримали право вибору на драфті КХЛ і грошову компенсацію.

Водночас головний тренер "Динамо" Олег Знарок у вівторок заявив, що молодому нападнику не гарантоване місце в основному складі московського клубу.

"Я трошки не розумію "Динамо". Якось не особливо я їм потрібен, схоже. Навіщо тільки забрали мене у "Трактора"? Тут ще натрапив на інтерв’ю Знарока. Виглядає все так, ніби мене взяли, і тепер не знають, що зі мною робити. Історія абсолютно незрозуміла. А я наступний сезон хочу грати в повну силу, а не сидіти в четвертій ланці"
, - сказав з цього приводу хокеїст.

За його словами, на нього вже претендують клуби НХЛ "Тампа-Бей Лайтнінг" та "Нешвілл Предаторз".

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы