"Нью-Джерсі" може вигнати Волченкова?

А Кросбі сидить у "золотій клітці"
10 июня 2012г. 12:57

Хокеїсти, які під час локауту виїхали до Європи і дістали серйозну травму, можуть бути вигнані з клубу НХЛ, пише "Советский спорт" з посиланням на канадських експертів.

Гравці найсильнішої ліги у світі підписують стандартну форму контракту в НХЛ, у якій є пункт 14: "... клуб може розірвати договір, якщо гравець не буде здатний, відмовиться або зі зневагою поставиться до надання послуг і істотним чином порушить контракт".

Таким чином, у випадку серйозної травми, на думку фахівців, клуб може застосувати пункт 14, за яким або суттєво уріже зарплату гравцеві, або взагалі розірве з ним договір.

Крім того, хокеїста за стандартним контрактом взагалі можна дискваліфікувати і не платити йому зарплату протягом усього того часу, поки він буде лікуватися і не зможе грати.

Наразі серед енхаелівців, які дістали серйозні травми, виступаючи за океаном, є захисник Антон Волченков ("Нью-Джерсі Девілз"), воротар Туука Раск ("Бостон Брюїнз"), форвард Якуб Ворачек ("Філадельфія Флаєрз").

Щоб не залишитись з порожніми кишенями, гравці вдаються до послуг страхових компаній.

Однак згідно їхніх розцінок, контракт на $ 1 млн. доларів покривається страховкою, яка коштує 10-25 тисяч доларів. А договір на $ 5 млн. - це вже $ 100 тисяч. Таким чином, хокеїстам з найбільшими зарплатами у НХЛ інколи буває важко знайти клуб у Європі, готовий сплачувати величезні суми за страховкою.

Наприклад, Сідні Кросбі цього літа підписав 12-річний контракт з "Піттсбургом" на 104,4 млн. доларів. Його страховка буде коштувати 400 тисяч доларів.

"Я не знав, що на мені так позначиться підписання контракту, - сказав Сідні. - Думав, локаут закінчиться через пару тижнів. А зараз відчуваю себе птахом у золотій клітці: хочу грати в хокей, але не можу. Вже дав вказівку своєму агенту, щоб підшукав мені цікавий варіант у Європі".

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы