Вчера 2

Овечкін врятував матч проти "Калґарі"

У росіянина - два голи, буліт і передача
04 октября 2013г. 09:41

Російський нападник Олександр Овечкін допоміг "Вашингтон Кепіталз" врятуватися у першому домашньому матчі сезону, у якому команда зі столиці США приймала "Калґарі Флеймз".

Канадський колектив дуже вдало розпочав поєдинок і вже на 17-й хвилині вів у три шайби. Однак "Вашингтону" вдалося відігратися і вирвати перемогу у серії післяматчевих булітів. Зустріч, що відбулася 3 жовтня, завершився у підсумку з рахунком 5:4 (0:3, 3:1, 1:0, 0:0, 1:0).

У складі "Калґарі" закинутими шайбами відзначились Девід Джонс (5:18), Лі Стемпняк (10:13), Іржи Гудлер (16:22) та Ленс Баума (29:05). "Вашингтон" відповів влучними кидками Коннора Карріка (27:30), Олександра Овечкіна (31:24, 45:25) та Нікласа Бекстрема (54:10).

Додамо, що на рахунку росіянина крім двох шайб також гольова передача на Бекстрема, коли тому вдалося зрівняти рахунок і, як виявилося пізніше, перевести гру у овертайм, та реалізований післяматчевий буліт.

У серії штрафних "Кепіталз" перемогли з рахунком 2:0. Інша влучна спроба "Вашингтона" на рахунку білоруса Михайла Грабовського.