Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Овертайми у НХЛ можуть стати довшими

А голкіперів суворіше каратимуть за бійки
13 ноября 2013г. 10:02

Овертайми у регулярних чемпіонатах НХЛ повинні стати довшими заради того, щоб зменшити кількість ігор, які завершуються післяматчевими булітами. Таку думку висловила низка генеральних менеджерів клубів НХЛ на їхньому щорічному засіданні, що відбулося напередодні.

За підсумками зустрічі офіційних рішень прийнято не було. Формалізувати зміни у правилах можуть в березні, коли відбудеться розширене засідання учасників ліги.

Наразі обговорювалися два формати додаткового часу. Генеральний менеджер "Детройт Ред Вінґз" Кем Голланд запропонував, щоб перші п’ять хвилин овертайму команди грали 4 на 4, а ще три хвилини - 3 на 3. Водночас його колега із "Сент-Луїс Блюз" Дуг Армстронг висловив думку про необхідність введення 10-хвилинного овертайму у форматі 4 на 4. Ця пропозиція користувалася найбільшою підтримкою.

Додамо, що 40 з 262 матчів нинішнього сезону в НХЛ завершилися виконанням булітів.

Серед інших питань, що обговорювалися під час вчорашнього зібрання у Торонто, було введення більш жорстких покарань за участь у бійках голкіперів. Зокрема це насамперед стосується тих стражів воріт, які для участі у бійці перетинають центр майданчика.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы