Перрос отримав другий струс мозку за сезон

Тафгай "Монреаля" вибув на невизначений час
16 декабря 2013г. 09:33

Нападник "Монреаль Кенедіенз" Джордж Перрос отримав струс мозку і вибув на невизначений час. Про це повідомив пресі головний тренер клубу Мішель Терр’єн, інформує офіційний сайт НХЛ.

Перрос покинув лід у суботньому матчі проти "Нью-Йорк Айлендерз" (1:0ОТ) після бійки з Еріком Бултоном на початку першого періоду. За словами Терр’єна, його ще мають детально обстежити лікарі.

Це вже другий струс мозку у нинішньому чемпіонаті у Перроса, який не отримував подібних травм протягом попередніх восьми сезонів в лізі. Попереднього разу він травмувався у матчі-відкритті сезону, після чого пропустив 12 наступних ігор своєї команди.

33-річний американський тафгай зі старту сезону зіграв в дев’яти матчах, очок не набрав і заробив 42 хвилини штрафу. А загалом за кар’єру в НХЛ на його рахунку 1084 штрафних хвилин.