Вчера 10
Сейчас 1
Сегодня 5
Завтра 1

Пішов з життя Валентин Уткін

У Києві помер перший капітан "Динамо"
5 марта 2012г. 15:08

Сумна звістка прийшла сьогодні з Києва. У віці 79 років перестало битися серце першого капітана київського "Динамо", Заслуженого тренера, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, прославленого ветерана українського хокею Валентина Уткіна.

Валентин Уткін народився 12 січня 1934 року у Москві. Під час ігрової кар’єри у столичному "Локомотиві" завоював свою найвищу медаль - бронзу СРСР 1961 року. Через два роки переїхав грати до Києва і з тих пір 50 років свого життя віддав українському хокею. Валентин Павлович був першим капітаном київського "Динамо" (з 1973 року - "Сокола"), а після завершення ігрової кар’єри з 1968 по 1976 рр. тренував команду майстрів. У період з 1977 по 2009 рік Уткін був директором СДЮШОР "Сокіл", вихованці якої ставали олімпійськими чемпіонами, вигравали першості світу та Європи, Кубок Стенлі.

Валентин Павлович до останніх днів майже не хворів, регулярно працював у суддівськіх бригадах на іграх чемпіонату України, але до свого 80-річного ювілею не дожив. 

"Валентин Павлович помер сьогодні у Києві після інсульту"
, - сказав його син Андрій Уткін.

Телеканал "Xsport" висловлює щирі співчуття рідним та близьким Валентина Павловича.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.