Пітерський СКА взяв впевнений реванш у "Донбасу"

Успіх Варламова затьмарила прикра поразка клубу
02 ноября 2012г. 19:36

Донецький "Донбас" не зумів повторити свій успіх на цьогорічному "Відкритому кубку Донбасу" і з великим рахунком поступився одному з провідних клубів КХЛ пітерському СКА.

У матчі чемпіонату КХЛ, що пройшов 2 листопада у Санкт-Петербурзі, на дев’ять шайб господарів гості змогли відповісти лише двома - 9:2 (3:0, 1:2, 5:0).

У складі переможців дублем відзначились Ігор Макаров (7-а та 59-а хвилини) та Олександр Кучерявенко (30-а та 56-а), а також голи на рахунку Володимира Тарасенка (13-а), Кевіна Даллмена (19-а), Гліба Клименка (45-а), Антона Бурдасова (51-а) та Тоні Мортенссона (60-а).

Сергій Варламов на 36-й хвилині закинув свою першу шайбу у нинішньому чемпіонаті КХЛ, дещо скоротивши відставання у рахунку. А на 39-й хвилині Євген Бєлухін з передачі того ж Варламова відквитав ще одну шайбу.

Після цієї перемоги пітерські "армійці" з 46 очками йдуть третіми у турнірній таблиці Західної конференції, а "Донбас", у якого 26 очок, - 11-й на Заході.