Сегодня 3

"Піттсбург" догравав матч з "Монреалем" без Флері

Голкіпер травмувався у другому періоді
27 марта 2013г. 12:48

Основний голкіпер "Піттсбург Пінгвінз" Марк-Андре Флері не зміг дограти матч регулярного чемпіонату НХЛ проти "Монреаль Кенедіенз", що відбувся 26 березня.

За інформацією офіційного сайту НХЛ, Флері не вийшов на третій період зустрічі через травму, якої він зазнав на останній хвилині другої двадцятихвилинки. Якого саме ушкодження зазнав воротар, не уточнюється.

"Джіонта штовхнув нашого хлопця на Марка, тому нам цілком зрозуміло, що сталося"
, - розповів головний тренер "Пінгвінз" Ден Байлсма.

У свою чергу сам нападник "Монреаля" Браян Джіонта та його тренер заперечують лихий намір у інциденті.

У воротах "Піттсбурга" Флері замінив Томаш Вокоун. Вони на двох впоралися із 27 кидками суперників, чим допомогли своїй команді здобути домашню перемогу з рахунком 1:0 (0:0, 1:0, 0:0), яка стала вже третьою сухою в нинішньому сезоні.

Автором єдиної закинутої шайби у зустрічі став найкращий бомбардир чемпіонату Сідні Кросбі, який тепер має у своєму активі 54 (15+39) балів за результативність.

Додамо, що у нинішньому сезоні Флері здобув 18 перемог у 23 матчах, причому нинішня стала для нього восьмою поспіль.Наразі він у середньому пропускає по 2,24 шайби за гру та відбив 91,8% кидків.

Для "Піттсбурга" перемога стала вже 13-ю поспіль.