Завтра 1

"Піттсбург" та "Лос-Анджелес" стартували з перемог

У НХЛ розпочалися чвертьфінали
15 мая 2013г. 09:15

"Піттсбург Пінгвінз" та "Лос-Анджелес Кінґз" здобули перемоги у перших матчах чвертьфінальних серій розіграшу Кубка Стенлі, які відбулися 14 травня.

Команда з Пенсільванії удома обіграла з рахунком 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) "Оттава Сенаторз". У складі переможців закинутими шайбами відзначились Мол Мартін (2:41), Євген Малкін (12:15), Кріс Куніц (38:33) та Паскаль Дюпуї (51:24). "Оттава" відповіла єдиним голом Коліна Грінінга (4:51).

У свою чергу чинні володарі Кубка Стенлі "Кінґз" всуху обіграли "Сан-Хосе Шаркс" з рахунком 2:0 (1:0, 1:0, 0:0). Перемогу їм принесли влучні кидки В’ячеслава Войнова (19:47) та Майка Річардса (32:30).

Голкіпер "Лос-Анджелеса" Джонотан Квік впорався з усіма 35 кидками по його воротах та оформив свій шостий шатаут в кар’єрі у матчах плей-оф НХЛ.

Додамо, що свій другий поєдинок у серії "Піттсбург" та "Оттава" проведуть 17 травня, а "Лос-Анджелес" та "Сан-Хосе" - 16 числа. Сьогодні свій виступ у чвертьфіналі розпочне пара "Детройт Ред Вінґз" - "Чикаго Блекгоукс".