Вчера 2
Сейчас 1
Сегодня 8
Завтра 10

Плей-оф ПХЛ може й не відбутися

Лідер першості три місяці не платить зарплату
13 февраля 2013г. 14:08

Хокеїсти лідера нинішнього чемпіонату України столичного "Беркута" вже протягом трьох місяців не отримують заробітної плати, а через брак коштів у команди перед матчем з "Компаньйон-Нафтогазом" (3:4Б) навіть 10 днів не тренувалися.

"До закінчення дозаявок хлопці всі залишилися, хоча були пропозиції. Ось у Ігоря [Гонгальського] була пропозиція, ще у низки гравців. Ніхто не поїхав, всі повірили керівництву, що буде заробітна плата. Зарплату ми не отримували ще з листопада, четвертий місяць вже йде. Раніше хоча б терміни називали коли, а зараз взагалі мовчать. Я не знаю, чому таке відбувається, і хотілося б поставити запитання керівництву, господарю команди, коли нам заплатять зарплату?"
- обурюється один з гравців команди Сергій Климентьєв.

Його настрій поділяють й партнери по команді, зокрема Ігор Гонгальський та Ян Хован.

"Було дуже багато сказано, обіцяно, що все буде. Спочатку до вівторка, потім до середи, потім до кінця тижня. Це триває вже четвертий місяць. Нам просто вже потрібно розуміти, що робити, в якій ми ситуації. Не тренуємося, ось бачите, пішки ходимо, грати не можемо, настрою немає"
, - поскаржився Гонгальський.

"Так не можна жити, не можна існувати. Три місяці зарплату не отримували, лише якісь преміальні. Заборгованість така, що неможливо жити. Тим паче ми ще й не каталися останніх 10 днів. З нас вимагають результат. Але якщо навіть тренувань немає, немає спортивного харчування, це дуже важко"
, - у свою чергу сказав Хован.

Телеканалу "Хокей" вдалося зв’язатися по телефону із головою наглядової ради клубу Сергієм Харовським, який все ж таки обіцяє погасити заборгованість перед гравцями, однак не каже, коли це може статися.

"Варіант розвитку подій - це погасити заборгованість. Вона буде погашена найближчим часом. Це не проблема, це звичайне життя в усіх його проявах"
, - заявив Харовський.

Він також підтвердив інформацію про те, що існує пропозиція закінчити чемпіонат ПХЛ регулярною першістю, відмовившись від плей-оф, а також, що "Беркут" цю пропозицію підтримує.

"Ця позиція була викликана тим, що клуби не можуть забезпечити внески до ліги для проведення чемпіонату"
, - пояснив голова наглядової ради клубу.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы