Подградськи: Грали не зовсім так, як хотілося

Однак три очки - це три очки
29 октября 2013г. 08:05

Перемога над владивостоцьким "Адміралом" для хокеїстів "Донбасу" була важлива в психологічному плані. Про це заявив захисник донецької команди і автор першої закинутої шайби у зустрічі Петер Подградськи, повідомляє офіційний сайт клубу.

"Сьогодні була дуже важка гра в психологічному плані, коли ти повинен перемогти, йде вже зовсім інший настрій. Всі старалися, звичайно, у нас були помилки, але це хокей. У тих двох іграх, коли ми програли на виїзді з мінімальним рахунком, ми не взяли жодного очка, а сьогодні треба сказати чесно, грали ми не так, як хотілося б, але заробили три очки, тому потрібно продовжувати те хороше, що у нас є і виправляти ті помилки, яких припускаємося"
, - наголосив оборонець "Донбасу".

За його словами, після перемоги над "Адміралом" команда має зосередитися на інших двох матчах домашньої серії. При цьому Подградськи переконаний, що хокеїсти "Донбасу" не повинні зважати на те, що їхній наступний суперник "Амур" зараз переживає фінансові труднощі.

"Не треба взагалі думати про це. Я вже в своїй кар’єрі грав з командами, у яких не було грошей по півроку, і вони нас обігравали. Що стосується цих проблем, то це не наше питання. Потрібно зосередитися тільки на команді "Донбас" і далі набирати очки"
, - заявив захисник.

Нагадаємо, що 28 жовтня "Донбас" удома здобув перемогу над владивостоцьким "Адміралом" з рахунком 2:1.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы