Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 1
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Подхрадськи: Наступний сезон буде зовсім іншим

В дебютному сезоні "Донбасу" не вистачило досвіду
6 марта 2013г. 17:29

Захисник донецького "Донбасу" Петр Подхрадськи вважає, що у наступному сезоні команда, використавши досвід нинішнього чемпіонату, зможе показати значно кращі результати.

"Ми не виконали задачу, яку поставило керівництво ще перед першими зборами – потрапити до плей-оф. З іншого боку, у нас було багато новачків КХЛ, хлопців, які приїхали з Європи. Зрозуміло, що там інший стиль гри, до того ж всі ці поїздки. Іноді було видно, що їм важко. Водночас, для мене позитивним є те, що багато гравців залишаються на наступний сезон, у нас вже буде досвід. Також на мою думку, керівництво підпише хороших гравців, які зможуть допомогти команді. Сподіваюся, що у наступному сезоні все буде геть по-іншому"
, - сказав Подхрадськи журналістам.

За його словами, команді у її дебютному сезоні в КХЛ також бракувало стабільності у виступах. Злети чергувалися із серіями невдач.

Додамо, що Подхрадськи став найрезультативнішим захисником "Донбасу" та четвертим бомбардиром клубу в сезоні КХЛ, набравши у 52 матчах регулярної першості 21 (10+11) очко за нейтрального показника корисності.

Для "Донбасу" нинішній сезон у КХЛ вже завершився. Хокеїсти отримали відпустку. 18 квітня команда знову збереться у Донецьку та продовжить тренування.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы