Польща ледь не втратила перемогу у матчі з Естонією

Естонці показали свій характер
18 апреля 2013г. 15:42

Збірна Польщі здобула четверту перемогу на чемпіонаті світу у групі "В" першого дивізіону, що проходить у Донецьку.

18 квітня поляки переграли збірну Естонії з рахунком 5:3 (1:0, 2:2, 2:1). При цьому естонці проявили характер, їм двічі вдавалося зрівняти рахунок, а наприкінці третього періоду вони навіть подарували своїй команді надію на овертайм, однак знявши голкіпера замість закинути шайбу отримали її у власні ворота.

У складі переможців голами відзначились Лєшек Ляшкевич (18:46), Томаш Маласінський (28:31), Марек Стршижовський (35:48), Рафал Дутка (40:38) та Кшиштоф Запала (58:48). Естонці відповіли хет-триком Олексія Сибірцева (21:39, 32:18, 57:49).

До речі, на рахунку Сибірцева тепер п’ять закинутих шайб, таким чином він наздогнав за цим показником українського нападника Романа Благого, з яким і поділяє перше місце у рейтингу снайперів ліги.

Наразі в активі польської збірної максимум - 12 очок, набраних у чотирьох матчах першості. Естонці ж у такій самій кількості ігор жодного бала не набрали.