Польща розпочинає з розгрому Естонії

У Києві стартував передкваліфікаційний турнір
08 ноября 2012г. 23:27

Сьогодні, 8 листопада у Києві стартував передкваліфікаційний відбірковий турнір до Олімпіади у Сочі-2014 у групі "Н".

У матчі-відкритті за путівку до кваліфай-раунду змагалися збірні команди Польщі та Естонії.

Поєдинок, що пройшов на арені Палацу спорту, завершився впевненою перемогою збірної Польщі з рахунком 8:0 (1:0, 3:0, 4:0).

На 15-й хвилині матчу лік голам відкрив Марцін Колуш. Крім нього у воротах своїх опонентів розписалися Лешек Лашкевич (26-та і 59-та хвилини), Кристіан Дзюбінський (28-ма і 53-тя), Матеуш Ромпковський (35-та), Миколай Лопуський (53-тя) та Єржи Габриш (57-ма).

Відзначимо, що польські хокеїсти завдали 63 (23, 19, 21) кидки по воротах Віллема-Генріка Коітмаа, а естонці спромоглися лише на 9 (4, 2, 3).

Таким чином, підопічні російського фахівця Ігоря Захаркіна набирають перші три очки у скарбничку команди.

Нагадаємо, що у другому матчі сьогоднішнього ігрового дня збірній України протистоятиме збірна команда Іспанії. Пряму трансляцію поєдинку дивіться на телеканалі "Хокей" починаючи о 19:30 з експерт-студії.