Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 1
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Поправка та Гнитько дружать ще з Сербії

Сербський легіонер вже звик до нової команди
5 ноября 2012г. 16:44

Найкращий снайпер нинішнього чемпіонату ПХЛ сербський нападник "Левів" Павло Поправка вже цілком адаптувався у своєму новому клубі. Про це він розповів журналістам телеканалу "Хокей".

При цьому форвард відзначив, що стиль гри на Балканах, де він провів останні п’ять років, кардинально відрізняється від українського.

"Повністю стиль інший. Тут більш комбінаційний, більш технічний хокей, а у Сербії - канадський, чи як його назвати, більш агресивний, на силовій боротьбі. У них від простого гра йде", - розповів Поправка.

За його словами, колектив львівської команди для нього цілком новим не став, адже капітана Дмитра Гнитька він знає ще з Сербії.

"Познайомилися у Сербії. Він грав за "Партизан", я у той час грав за "Новий сад". Дружили ми там, спілкувалися, у гості їздили один до одного. З тих під ми й знайомі", - згадує Поправка.

У свою чергу Гнитько навіть дещо допоміг давньому знайомому потрапити до "Левів".

"Мене спитали, як гравець, я сказав, що це буде найкраще придбання", - розповів капітан львів’ян.

Нагадаємо, що Поправка, який цього літа перейшов до складу "Левів" з сербського "Партизана", наразі є найкращим снайпером та третім серед бомбардирів чемпіонату України. Він у 16 іграх закинув 10 шайб та набрав 16 очок.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы