Поразки "Сибіру" скінчилися у Празі

Успіх "Леву" виявився нетривалим
02 ноября 2012г. 08:53

Празький "Лев", що в останній день жовтня нарешті перервав свою серію поразок, листопад почав з поразки на рідному льоді.

У матчі проти новосибірського "Сибіру", який пройшов 1 листопада, господарі поступилися з рахунком 3:5 (1:1 0:1 2:3).

По ходу зустрічі "Сибір" двічі виходив вперед, але "Леву" вдавалося наздоганяти суперника. На шайбу Максима Кривоножкіна (7-а хвилина) пражани відповіли голом Якуба Клепіша (12-а), а взяття воріт Микитою Зайцевим (26-а) нівелював Марцел Госса (43-я).

Однак останній натиск новосибірців на ворота "Леву" господарі стримати не змогли: спочатку Артем Ворошило, вдало виконавши буліт, (51-а) остаточно вивів гостей вперед, а потім Йонас Енлунд (54-а) та Олексій Копєйкін (57-а) точними кидками закріпили перевагу "Сибіру".

Вже на останній хвилині Якуб Клепіш відзначився вдруге, хоча ця шайба вже не вплинула на долю матчу.

Таким чином, представники Сходу перервали серію із чотирьох поразок поспіль і піднялися на шосте місце в турнірній таблиці своєї конференції. "Лев" зберігає дев’яту позицію на Заході.