Сейчас 1

Рижани в боях вирвали перемогу у "Донбасу"

Рахунок у серії зрівняно
27 февраля 2013г. 21:54

Донецький "Донбас" поступився ризькому "Динамо" у другому матчі чвертьфінальної серії Кубка Надії.

Поєдинок, що відбувся 27 лютого у Ризі, закінчився з рахунком 4:3 (0:1, 0:0, 4:2) на користь господарів льоду.

У першому періоді Петер Подхрадськи вивів гостей вперед (13:09). І після цього гра не вирізнялася результативністю аж до початку третьої двадцятихвилинки, коли рижанам вдалося зрівняти рахунок. Відзначився Робертс Букартс (41:06).

А з цього моменту на майданчику розпочалася справжня боротьба: господарі виходили вперед - гості наздоганяли. На жаль для українських уболівальників, останню шайбу "Донбасу" відквитати не вдалося. У складі "Динамо" закинутими шайбами відзначились Джемі Джонсон (45:45) та двічі Пол Щехура (52:26, 56:41). Донеччани відповіли голами Петтері Віртанена (48:58) і Лукаша Кашпара (56:19).

Нагадаємо, що 26 лютого український колектив здобув перемогу у Ризі з рахунком 3:2. Таким чином, після двох матчів у серії до трьох перемог нічия 1-1. Наступний поєдинок команди проведуть у Донецьку 2 березня.

Додамо, що у іншій чвертьфінальній парі Західної конференції мінське "Динамо" здобуло другу перемогу над московським "Спартаком" з рахунком 3:2.