Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Робітайл: Повинні були виграти з рахунком 3:1

"Донбас" підвели вилучення
17 сентября 2013г. 14:56

Донецький "Донбас" мав вигравати у основний час в матчі з ярославським "Локомотивом". Про це заявив нападник української команди Ренді Робітайл, слова якого наводить офіційний сайт ХК "Донбас".

"Проти "Локомотива" ми зіграли досить просто і ефективно. Ми добре підготувалися і змогли зіграти на хороших швидкостях. Проти Риги і ЦСКА нам цього зробити не вдалося. Ми знали, що у Ярославлі нам буде протистояти дуже хороша команда. Вони добре проводять домашні матчі . Нам не вдалося закинути в першому періоді, але пощастило відкрити рахунок і закинути ще дві шайби згодом. Ми повинні були виграти з рахунком 3:1, але нас повели видалення"
, - вважає канадець.

Він наголосив, що у вирішальні відрізки часу не можна помилятися за жодних обставин.

"Найчастіше видалення не спричиняють проблем. Однак бувають відрізки матчів, коли таку перевагу давати суперникам не можна. Ярославці не реалізували більшість в другому періоді , але закинули одразу двічі в кінцівці. Ми повинні розуміти , що у такі моменти помилятися не можна і судді будуть нас карати. Судді не помилялися. Ми самі створили собі труднощі"
, - підкреслив Ротібайл.

За словами форварда "Донбасу", фін Теему Лайне, який замінює у його ланці нападу травмованого Дмитра Кагарлицького, добре вписався у гру всієї п’ятірки.

"Звичайно, ми з Дмитром грали у зв’язці кілька сезонів. Його дуже не вистачає команді. Але поки він одужує після травми, грають інші. Я бажаю Дмитру якнайшвидшого одужання. Я з ним на зв’язку"
, - сказав Робітайл.

Нагадаємо, що 16 вересня "Донбас" у Ярославлі переміг місцевий "Локомотив" з рахунком 4:3ОТ.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы