Вчера 1
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Росія не хоче називати склад збірної у 2013 році

Фазель буде умовляти НХЛ
22 октября 2013г. 14:22

Рада Міжнародної федерації хокею сформувала нову пропозицію для НХЛ щодо термінів подання заявок збірних на олімпійський хокейний турнір. Про це заявив президент російської Федерації хокею Владислав Третьяк.

"Підсумком дводенних засідань став новий варіант вирішення питання щодо складів. Його можна називати консолідованою позицією ІІХФ. Суть нашої пропозиції в тому, щоб у 2013-му не називати взагалі жодного прізвища. Не робити цього ні 30-го, ні 31 грудня. Замість цього національні збірні-учасниці Олімпіади готові оприлюднити списки в першій декаді січня. Таким чином всі команди, в тому числі й наша, про інтереси якої я як президент ФХР думаю в першу чергу, отримають простір для кадрового маневру. А заокеанській стороні не доведеться чекати до 25 січня. Загалом, пропозицію сформовано. Тепер глава міжнародної федерації Рене Фазель разом з представниками Ради МФХ буде обговорювати її з керівництвом НХЛ і НХЛПА. Переговори тривають"
, - сказав Третьяк.

Нагадаємо, що за початковими домовленостями з НХЛ збірні мали до 30 грудня надати свої повні заявки на Ігри у Сочі. Пізніше Третьяк заявив, що до 30 грудня Росія має намір заявити лише 15 хокеїстів, а решту дозаявити пізніше.

У НХЛ виступили проти змін погоджених правил подання заявок.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.