Росія "засушила" Чехію

Команда Кашпара і Недороста завершила турнір без очок
10 ноября 2013г. 16:04

У своєму заключному матчі на фінському етапі Євротуру збірна Росії всуху переграла команду Чехії.

У матчі, що відбувся 10 листопада в Гельсінкі, Росія завершила з рахунком 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) на свою користь.

Команди більше 40 хвилин не могли відкрити рахунок, поки на початку заключної 20-хвилинки Олександр Попов з передачі тезки Пережогіна (40:34) не засмутив Якуба Коваржа. А через 34 секунди мети досяг кидок Михайла Варнакова (41:08, Бурмістров, Панарін). У час, що залишився підопічні Алоїза Гадамчіка так і не зуміли пробити воротаря Олександра Єременка (23 сейви) і зазнали третьої поспіль поразки на Кубку Кар’яла.

Зазначимо, що чеське представництво "Донбасу" в цьому матчі було представлено одним лише Лукашем Кашпаром, який діяв у четвертому ланці і кидків по воротах суперника не завдав. Центрфорвард Вацлав Недорост в заявку на гру не потрапив.