Росіяни впоралися зі шведами, чехи - з фінами

Збірна Росії здобула першу перемогу на Кубку Кар’яла
09 ноября 2012г. 22:35

Збірна Росії здобула першу перемогу на Кубку Кар’яла.

У другий день фінського етапу Єврохокейтуру підопічні Зінетули Білялетдінова в основний час здолали шведів з рахунком 3:2.

Поєдинок був бойовим і рівним. Грали за принципом росіяни закидають першими, шведи відновлюють стасу-кво. Такі гойдалки тривали впродовж двох періодів, коли на влучні кидки Єгора Аверіна та Вадима Шипачова скандинави відповідали пострілами Мартіна Тьорнберга та Тоні Мортенссона.

Але в останній двадцятихвилинці цю закономірність хокеїсти порушили. Віктор Тихонов вивів свою команду уперед, а ось шведи контр-аргументів не знайшли.

Навіть заміна воротаря на шостого польового гравця не допомогла "тре крунур" втретє зрівняти рахунок, і таким чином, перевести матч у овертайм.

У іншому матчі турніру хокеїсти збірної Чехії здобули другу, обігравши команду Фінляндії. Зустріч Кубка Карьяла, що пройшла у фінському Турку, завершилася з рахунком 1:0. Єдину шайбу закинув досвідчений Петро Недвед.