матч-центр: Хоккей
Вчера 14 14
Сейчас 2 2
Сегодня 11 11
Завтра 10 10
свернуть
развернуть
Вчера 14 14
Сейчас 2 2
Сегодня 11 11
Завтра 10 10
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Медведєв поборов зарплати у конвертах
Медведєв поборов зарплати у конвертах
Кошечкін оцінив настирливість "Донбасу"
Кошечкін оцінив настирливість "Донбасу"

Ржига: Ще не знаю, у чому проблема "Авангарду"

Наставник не визначився зі своїми діями

2 сентября 2012г. 20:59

Новопризначений головний тренер омського "Авангарду" Мілош Ржига наразі не готовий говорити про те, які зміни привнесе у гру команди. Про це він заявив російській пресі 18 вересня.

"Мені важко зараз сказати, в чому проблема "Авангарду". Як можна щось говорити про команду, якщо ти бачиш тільки її результати, і навіть якщо просто бачиш матчі. Потрібно знати, як вона працює, чим живе, як гравці ставляться до своєї справи. Іншими словами, потрібно бути всередині колективу. Не знаючи, які там проблеми, ти не можеш сказати, як їх вирішити"
, - пояснив Ржига.

Він також не зміг сформулювати і конкретних задач, які стоятимуть перед клубом, наголосивши лише, що вони будуть найвищими.

"Я розумію, як складно буде відразу показати якийсь результат. Але часу немає. Зараз матчі йдуть один за одним. Не хочу і не можу зараз говорити, що я зміню у грі. Із самого початку й не буду все міняти. Буду робити тільки те, що буде потрібно команді для того, щоб перемагати"
, - заявив наставник.

Нагадаємо, що 17 вересня з посади головного тренера "Авангарду" був звільнений фінський фахівець Петрі Матікайнен. Вже за добу команду очолив Мілош Ржига, який має багатий досвід роботи з клубами КХЛ.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Видео