"Салават" наближається до "Магнітки"

"Металург" зазнав поразки від "Юґри"
25 ноября 2012г. 19:42

Уфимський "Салават Юлаєв" взяв гору над ризьким "Динамо" в домашньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Зустріч, що відбулася на льоду "Уфа-Арени" 25 листопада, закінчилася з рахунком 7:3 (1:0, 5:2, 1:1) на користь господарів. Хет-триком у складі "Салавата" відзначився Антті Пільстрем.

Водночас у іншому матчі дня ханти-мансійська "Юґра" завдала поразки магнітогорському "Металургу", перегравши суперника у овертаймі на його ж льоді з рахунком 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0). Ігор Скороходов вивів гостей вперед на 40-й хвилині, Євген Малкін відновив рівновагу на 49-й, вирішальну шайбу на 2-й хвилині овертайму закинув Антон Бут.

Таким чином, магнітогорський "Металург" з 55 очками йде на четвертій сходинці у Східній конференції, однак його вже наздоганяє "Салават Юлаєв", в активі якого після сьогоднішньої перемоги 48 набраних балів.