матч-центр: Хоккей
Вчера 7 3
Сейчас 0 0
Сегодня 8 6
Завтра 3 1
свернуть
развернуть
Вчера 7 3
Сейчас 0 0
Сегодня 8 6
Завтра 3 1
Стаала можуть обміняти у "Кароліну"
Стаала можуть обміняти у "Кароліну"
Тема хокею. Наш канал масово став на ковзани
Тема хокею. Наш канал масово став на ковзани

Селянне: Локаут закінчиться 7 січня

Хокеїст сповнений оптимізму

19 июня 2012г. 17:53

Нападник "Анагайм Дакс" Теему Селянне вважає, що локаут у Національній хокейній лізі завершиться в понеділок, 7 січня, а регулярний чемпіонат стартує 18 або 19 січня.

"Мені здається, що локаут закінчиться в наступний понеділок, 7 січня. 10-го числа стартують тренувальні табори, а регулярний чемпіонат НХЛ розпочнеться 18-19 січня. Світло в кінці тунелю з’явилося, коли перед власниками клубів постала загроза скасування всього сезону. В даний момент я налаштований дуже оптимістично і вважаю, що сезон цього року все-таки буде. Гравцям залишається тільки гадати, чому переговори зайняли стільки часу, а НХЛ постійно їх затягувала"
, - заявив Селянне.

Нагадаємо, що з 16 вересня у НХЛ триває локаут. Власники клубів та хокеїсти не можуть досягнути згоди щодо нової колективної угоди. Зокрема найбільша суперечка розгорнулася навколо перерозподілу прибутків ліги.

 Переговори між НХЛ та профспілкою, що проходять протягом нинішнього тижня, дають надію на швидке досягнення компромісу. Таким чином, планується провести 48-матчевий регулярний сезон у випадку, якщо домовленостей вдасться досягнути до 11 січня або навіть 52-матчевий, якщо угоду підпишуть ще до кінця нинішнього тижня.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.