матч-центр: Хоккей
Вчера 3 2
Сейчас 0 0
Сегодня 7 0
Завтра 5 2
свернуть
развернуть
Вчера 3 2
Сейчас 0 0
Сегодня 7 0
Завтра 5 2
Якупов подарував уболівальниці зламаний шолом
Якупов подарував уболівальниці зламаний шолом
Нападник "Детройта" травмувався на батьківщині
Нападник "Детройта" травмувався на батьківщині

Селянне, Ягр та Набоков можуть більше не зіграти у НХЛ

Локаут може завершити кар’єри багатьох зірок

14 ноября 2012г. 11:14

Багато зірок НХЛ вже можуть більше не зіграти у цій лізі у випадку, якщо через локаут буде втрачено цілий сезон.

Зокрема є ціла низка гравців, яким під сорок і які після сезону 2012/2013 мають стати необмежено вільними агентами. Серед них Кіммо Тіммонен, Патрік Еліас, Сергій Гончар, Тім Томас, Даніель Альфредссон, Яромір Ягр, Теему Селянне, Саку Койву, Микола Хабібуллін, Роман Гамрлік, Євген Набоков, Вінні Проспал, Адріан Окуїн, Мілан Гейдук, Хосе Теодор та Ямі Лангенбруннер.

Частина з цим хокеїстів може прийняти рішення припинити кар’єру гравця, з частиною клуби можуть просто не захотіти підписувати нові угоди, особливо у випадку значного зниження стелі зарплат у лізі, повідомляє TSN.

Крім того влітку наступного року на ринок вільних агентів вийдуть близько 200 хокеїстів, а тому клуби зможуть обирати між дорогими зірками та дешевшими молодими талантами, вважають у виданні.

Відзначимо також, що угоди гравців НХЛ враховують не сезони, а роки, які обчислюються з 1 липня до 30 червня наступного року. Таким чином, у випадку скасування сезону-2012/2013 контрактний рік для хокеїста мине, хоча зарплату він за цей час не отримає.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.