матч-центр: Хоккей
Вчера 3 1
Сейчас 0 0
Сегодня 10 7
Завтра 3 3
свернуть
развернуть
Вчера 3 1
Сейчас 0 0
Сегодня 10 7
Завтра 3 3
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
СКА на виїзді впорався з "Кузнею"
СКА на виїзді впорався з "Кузнею"
Нападник "Калґарі" готовий грати за збірну України
Нападник "Калґарі" готовий грати за збірну України

Шалаєв: "Спартак" може вилетіти до ВХЛ

КХЛ готова вмістити до 32 клубів

19 декабря 2012г. 15:49

У найближчі роки КХЛ планує зробити більш жорсткими норма щодо місткості арен клубів-учасників ліги, тому такі команди як московський "Спартак" можуть бути переведені до ВХЛ. Про це розповів віце-президент КХЛ зі спортивних операцій Володимир Шалаєв.

"Багато клубів починають будівництво сучасних стадіонів. З наступних сезонів будемо вводити більш жорсткі критерії відбору. Наприклад, якщо раніше, місткість палацу могла бути не менше 5500 місць, то через кілька років клуб, що має арену місткістю менше 9000 місць, не пройде сертифікацію ліги. На жаль, деяких учасників, якщо нічого не зміниться, доведеться переводити у ВХЛ. Наприклад, така велика команда як "Спартак", якщо найближчим часом не покаже хоча б план розвитку стадіону, підштовхне нас до дуже непростого рішення"
, - заявив Шалаєв.

За його словами, у Росії хокей за відвідуваністю вдвічі перевершує футбол.

Також віце-президент КХЛ поділився планами й з приводу розширення ліги.

"Максимальна кількість клубів, яке можна вмістити - 30-32. Штучно нікого залучати не хочемо. В першу чергу, ініціатива повинна виходити від другої сторони. Тому пріоритетів ніяких немає. Хто створить всі умови для потенційного члена КХЛ, того і приймемо в наші лави. Радує, якими темпами розвивається тюменський "Рубін". Сподіваємося, що відродиться тольятинська "Лада". Хороші передумови є у низки азійських країн. Розглядаємо і кандидатів з Європи"
, - розповів Шалаєв.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.