Шуплер: Долю матчу вирішили голи у першому періоді

Хокеїсти "Донбасу" кидали неефективно
29 декабря 2012г. 22:36

Долю поєдинку між "Сєвєрсталлю" та "Донбасом" багато в чому визначили голи, пропущені донеччанами у першому періоді. Так вважає головний тренер української команди Юліуш Шуплер.

"Хочу привітати команду Андрія Назарова з перемогою. Вона зародилася в першому періоді, коли ми пропустили голи. Прикро, тому що установка була діяти по-іншому. Багато хлопців зробили непотрібні помилки"
, - наголосив Шуплер.

За його словами, його підопічні найкраще зіграли у третьому періоді. Однак незважаючи на те, що вони створили багато гольових моментів, кидали неефективно.

"Суперники брали шайбу на тіло, на корпус, а до воріт вона не доходила"
, - відзначив головний тренер "Донбасу".

Шуплер також розповів, що порадив своїм підопічним під час новорічних свят приділяти увагу також і аеробному навантаженню, а також пообіцяв, що з нового року команда попрацює над тим, чого їй наразі не вистачає.

Нагадаємо, що 29 грудня "Донбас" на виїзді поступився череповецькій "Сєвєрсталі" з рахунком 3:4.