Сейчас 1

Шуплер задоволений своїми підопічними

Донеччанам проти "Нєфтєхіміка" довелося нелегко
18 ноября 2012г. 21:59

Головний тренер донецького "Донбасу" Юліус Шуплер попри поразку від нижньокамського "Нєфтєхіміка" залишився задоволений грою своєї команди.

"

Цікава гра. Я задоволений своїми підопічними. У перших двох періодах грали дуже активно, створювали моменти, але не забили, діяли неефективно в атаці.

Коли суперник зрівняв рахунок, нам було важко. Але і ми, знявши воротаря, все ж зрівняли рахунок. В овертаймі могли вирвати перемогу - зроби Недорост ще один крок, і шайба була б вже у воротах.

Вважаю, що у кінцівці зіграли не зовсім так, як хотіли, а буліти - це фортуна. І повторилася ситуація, що мала місце у Донецьку. Тільки з точністю до навпаки.

Є над чим працювати. Я сказав хлопцям наші мінуси. А плюси - у будь-якому стані команда старається, хлопці працюють, показують характер
", - наголосив Шуплер.

Нагадаємо, що у сьогоднішньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ  "Донбас" у серії булітів поступився "Нєфтєхіміку" - 4:3Б.