Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 1
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Швеція пропонує скасувати Євротур

Замість нього буде Ліга чемпіонів для збірних
24 января 2013г. 13:51

Шведська хокейна асоціація підготувала проект європейського турніру збірних у форматі клубної Ліги чемпіонів УЄФА, повідомляють "Ізвєстія".

За інформацією видання, на найближчому конгресі Міжнародної федерації хокею, який відбудеться після закінчення Шведських хокейних ігор, буде підніматися питання про скасування Єврохокейтуру, у якому беруть участь Росія, Швеція, Чехія та Фінляндія.

Наразі керівники національних чемпіонатів країн не задоволені тим, що змушені зупиняти проведення матчів на час Євротуру. Вони піддали різкій критиці календар МФХ, який ігнорує інтереси клубних команд, змушених відпускати ключових гравців на етапі плей-оф. Водночас країни, чиї збірні не беруть участі у Євротурі, тиснуть на МФХ щодо створення окремого для своїх національних команд турніру.

Наразі є кілька проектів вирішення проблеми. Зокрема Шведська хокейна асоціація готова представити на конгресі МФХ проект Hockey League, автори якого вважають, що новий турнір для європейських збірних повинен проходити в форматі клубної футбольної Ліги чемпіонів УЄФА.

Зокрема пропонується проводити турнір рівномірно протягом усього сезону таким чином, що у певні періоди відбуватиметься протягом двох днів матчі у чотирьох країнах, тобто пара суперників повинна буде зіграти по одній грі вдома та на виїзді.

Автори проекту запевняють, що він стане для організаторів рентабельним. За інформацією видання, більшість федерацій хокею країн Старого Світу готові підтримати ідею, розроблену шведськими колегами.

У випадку схвалення стартувати Hockey League зможе не раніше сезону 2014/15, адже угода про проведення Євротуру підписана до 2014 року.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы