Сегодня 2

СКА за крок до півфіналу. "Динамо" знову попереду

Буцаєв обіцяє тривалу серію
12 марта 2013г. 09:54

Пітерський СКА здобув третю перемогу у чвертьфінальній серії Кубка Гагаріна із череповецькою "Сєвєрсталлю".

Поєдинок, що відбувся 11 березня у Череповці, закінчився сухою поразкою господарів з рахунком 0:4 (0:3. 0:1, 0:0). Перемогу "армійцям" принесли голи Теему Рамстедта (07:53), Михайла Варнакова (09:05), Антона Бурдасова (12:18) та Івана Непряєва (31:07).

Після цього матчу рахунок у серії до чотирьох перемог став 3-0, при чому за підсумками трьох ігор різниця закинутих і пропущених шайб становить 15-5 на користь СКА.

У іншому чвертьфінальному поєдинку серед команд Заходу чинний чемпіон КХЛ московське "Динамо" знову вийшло вперед у серії із ЦСКА, вирвавши перемогу у овертаймі з рахунком 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0).

На шайби Романа Дерлюка (01:41) та Янне Яласваари (43:00) "армійці" відповіли влучними кидками Миколи Прохоркіна (12:12) і Олега Кваші (18:11). А долю матчу вирішив гол Костянтина Горовикова (71:30).

"В овертаймі, якщо ти не кидаєш по воротах суперника, важко розраховувати на перемогу. Тим не менш, думаю, наша серія з "Динамо" буде довгою"
, - заявив після матчу головний тренер ЦСКА В’ячеслав Буцаєв.

Додамо, що у цій серії після трьох матчів рахунок 2-1 на користь "Динамо".