матч-центр: Хоккей
Вчера 20 6
Сейчас 2 2
Сегодня 10 10
Завтра 16 12
свернуть
развернуть
Вчера 20 6
Сейчас 2 2
Сегодня 10 10
Завтра 16 12
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Кобиков: Третя шайба зупинила "Барс"
Кобиков: Третя шайба зупинила "Барс"
Кубок Стенлі можуть вручити канадським аматорам
Кубок Стенлі можуть вручити канадським аматорам

Скасовані матчі ПХЛ можуть зіграти на Новий рік

"Білий Барс" єдиний, хто не має боргів

19 декабря 2012г. 11:17

Матчі чемпіонату Професіональної хокейної ліги, які мали відбутися до 25 грудня, наразі гратися не будуть через невиконання клубами своїх фінансових зобов’язань перед лігою. Про це заявив телеканалу "Хокей" президент ПХЛ Юрій Загородній.

"Наразі лише один клуб, "Білий Барс", виконує статутні норми і рішення загальних зборів ліги. Інші клуби, на жаль, з різних суб’єктивних та об’єктивних причин ці рішення поки не виконують. Судді відмовляються виходити на лід без оплати, тому що на сьогодні заборгованість за виконану роботу складає більше, ніж півтора місяці. Засідання наглядової ради буде 25 грудня, і тоді все буде зрозуміло, що буде відбуватися далі. А поки що буде грати лише "Білий Брас" свої домашні матчі"
, - пояснив Загородній.

За його словами, інші матчі "призупинені". При цьому керівник ПХЛ висловив сподівання, що на засідання наглядової ради вдасться вирішити фінансову проблему. Не зіграні ж матчі у такому випадку будуть проведені під час новорічної паузи.

Нагадаємо, що учора низка українських ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомила про скасування матчів чемпіонату ПХЛ через заборгованість клубів перед лігою. При цьому домашній поєдинок "Білого Барсу" проти харківського "Динамо" відбувся.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Видео