матч-центр: Хоккей
Вчера 10 7
Сейчас 0 0
Сегодня 3 3
Завтра 8 0
свернуть
развернуть
Вчера 10 7
Сейчас 0 0
Сегодня 3 3
Завтра 8 0
Послаблений "Рейнджерз" забрав собі Гамрліка
Послаблений "Рейнджерз" забрав собі Гамрліка
"Білий Барс" закінчив сезон поразкою
"Білий Барс" закінчив сезон поразкою

Стаал з пораненим оком вибув на невизначений час

Травма спричинила дискусію щодо обов’язкових візорів

7 марта 2013г. 10:20

Захисник "Нью-Йорк Рейнджерз" Марк Стаал вибув на невизначений термін через травму голови, повідомляє ESPN.

Нагадаємо, що у матчі проти "Філадельфія Флаєрз" (4:2) після слеп-шота Кіммо Тімонена шайба влучила Стаалу у обличчя в області ока.

У команді відзначили, що стан хокеїста "суттєво покращився" і він не потребуватиме операції. При цьому лікарі розраховують на повне одужання Стаала та на те, що травма не завдала непоправної шкоди зоровій функції ока. Але при цьому вони не наводять конкретних часових термінів відновлення гравця.

Між тим травма Стаала викликала у НХЛ чергові дебати стосовно того, щоб хокеїстів ліги зобов’язати використовувати шоломи із візором, який захищає очі.

Наразі у цій заокеанській лізі він не є обов’язковим, хоча з року в рік все більше спортсменів його використовують. Так, у нинішньому сезоні 73% хокеїстів НХЛ використовують візор, тоді як у минулому чемпіонаті ця цифра складала 69%.

Під час обговорення проекту нової колективної угоди це питання також піднімалося, однак профспілка гравців наполягала, що використання цього захисного елемента має залишатися на розсуд самих хокеїстів.

"Ми наполягаємо на введенні обов’язкового використання візора, а профспілка історично віддає перевагу "вибору гравців" у поєднанні із їхнім вихованням. Чесно кажучи, рівень використання візорів з кожним роком продовжує зростати, тому я не думаю, що одиничний інцидент сильно сплине на дискусію чи змінить підхід"
, - сказав з цього приводу заступник повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.