Сегодня 3

Тарасенко достроково покинув лід у Колорадо

Росіянин не витримав поштовху суперника
21 февраля 2013г. 11:08

Молодий російський нападник "Сент-Луїс Блюз" Володимир Тарасенко був вимушений достроково покинути лід у матчі проти "Колорадо Евеланш" після силового прийому, проведеного проти нього форвардом суперників Марком Олівером, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

В середині третього періоду Олівер штовхнув Тарасенка так, що той повалився на лід. Після цього 21-річний росіянин вирушив до роздягальні і більше у гру не повертався.

Відзначимо, що за силовий прийом Олівер не був покараний, а "Колорадо" у підсумку здобуло перемогу у овертаймі з рахунком 1:0.

Пізніше ЗМІ повідомили, що Тарасенко, побувавши у лікарні, разом з командою вирушив до Сент-Луїса.

У нинішньому сезоні дебютант НХЛ в 17 іграх набрав 12 (6+6) очок.

Водночас "Колорадо" також зазнав втрат у цьому поєдинку. Лише після семи змін через травму лід покинув нападник Мілан Гейдук.

Цей 37-річний форвард перед нинішнім матчем провів за "Евеланш" 14 ігор і набрав у них 7 (2+5) балів за результативність.