Тимченко приніс Україні перемогу в овертаймі

Наша збірна відігралася з 0:2
18 апреля 2013г. 22:44

Збірна України здобула важку перемогу над командою Нідерландів у четвертому для себе поєдинку на чемпіонаті світу у групі "В" першого дивізіону, що проходить у Донецьку.

18 квітня українці обіграли суперника у овертаймі з рахунком 3:2 (0:2, 2:0, 0:0, 1:0).

У складі голландців, які першими вийшли вперед у цьому поєдинку, закинутими шайбами відзначились Мітч Брайстен (06:54), при чому у меншості, та Стів Мейсон (18:33). Українська збірна змогла відігратися завдяки голам Андрія Міхнова (21:29) та Олега Тимченка (29:44). Саме цей нападник мінської "Юності" приніс Україні і перемогу в овертаймі (62:14).

"Після трьох поспіль перемог, можливо, хлопці сьогодні вийшли трішки недоналаштованими. Хоча у нас було чимало моментів, які ми не реалізували. Ми не закинули першу шайбу, потім пропустили контратаку і отримали перший гол у свої ворота, а за ним і другий гол. Але добре, що ми зібралися, майстерно відіграли другий та третій періоди і зуміли вирвати дуже непросту перемогу над цією командою"
, - заявив після матчу в ефірі телеканалу "Хокей" головний тренер збірної України Олександр Куліков.

На жаль, для нашої команди, у цьому матчі травмувалися і не змогли його дограти нападники Дмитро Німенко та Максим Квітченко. За словами Кулікова, ні ці два хокеїсти, ні раніше травмований Артем Гніденко у останньому поєдинку чемпіонату зі збірною Польщі допомогти українській команді не зможуть.

За підсумками ігрового дня перше місце на світовій першості у Донецьку посідає збірна Польщі (12 очок), другою йде Україна (11), треті - Нідерланди (7), четверта - Румунія (6), а Естонія та Литва у чотирьох матчах очок не набрали.

Наступний свій поєдинок українці проведуть проти команди Польщі 20 квітня. Початок трансляції на телеканалі "Хокей" - о18:55.