"Торпедо": Зруйнуємо стабільність на Сході

Новачок Сходу суперників не боїться
26 сентября 2013г. 12:56

У нижньогородському "Торпедо", яке перед нинішнім сезоном перевели із Західної конференції КХЛ до Східної, розраховують порушити стабільність, яка склалася на Сході. Про це заявив генеральний директор клубу Андрій Осипенко, слова якого наводить офіційний сайт клубу.

"Працюємо в тих умовах, які є. Ми сподіваємося , що ця стабільність, яка склалася у Східній конференції, порушиться з нашою появою. На старті чемпіонату у нас була можливість побачити наших суперників. Ніяких проблем ми не помітили. Звичайно, "Донбас", "Лев", "Слован", "Медвешчак" прийшли в КХЛ з амбіціями і завданнями. На Сході більше стабільності. Тепер з’явилися ми, будемо її руйнувати"
, - пообіцяв Осипенко.

За його словами, жодних зміг у логістиці клубу через його переведення до іншої конференції не сталося, адже у нинішньому сезоні всі команди ліги проводять одна з одною по два матчі.

"Ми були трохи здивовані кулуарним способом прийняття рішення. Мені б хотілося, щоб була якась межа між Сходом і Заходом і нас через пару сезонів не перевели назад"
, - сказав керівник "Торпедо".

Нагадаємо, що навесні нинішнього року після переводу команди на Схід її керівництво заявило, що дізналося про це рішення зі ЗМІ.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы