Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 1
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

Тренер данців: Кожна збірна здатна пробитися у Сочі

Однак матч Данія - Білорусь буде "фіналом"
7 февраля 2013г. 11:32

Кожна з чотирьох збірних, що братимуть участь у олімпійській кваліфікації в данському Воєнсі, здатна пробитися на Ігри-2014 у Сочі. Про це заявив білоруському виданню "Прессбол" головний тренер збірної Данії Пер Бекман.

"Матч з білорусами буде чимось на зразок фіналу. Хоча хто знає, як все складеться. Явних фаворитів у групі немає, боротьба очікується напружена. Кожна з чотирьох збірних здатна пробитися у Сочі"
, - переконаний Бекмен.

Він також розповів, що травмованих у збірній немає, а сама команда добре зіграна, адже більшість хокеїстів таким складом вже виступає протягом кількох років.

"В нашій команді є нові імена. Я включив до складу кілька гравців, які ще не нюхали пороху настільки серйозних битв. Однак вони гідні цього. Скажімо, Ніклас Єнсен, якому ще не виповнилося й 20 років. У позаминулому році "Ванкувер" вибрав його на драфті під 29-м номером. Зараз Єнсен виступає за шведський АІК, але в наступному сезоні, як передбачається, поїде до НХЛ. Ще один юний талант - Патрік Бьоркстранд. Він також виступає в Швеції, у клубі "Мора"
, - розповів наставник данців.

Нагадаємо, що з 7 по 10 лютого у данському Воєнсі відбудеться вирішальний кваліфікаційний турнір, у якому візьмуть участь збірні Данії, Білорусі, Словенії та України. Переможець дістане єдину путівку на Олімпійські ігри 2014 року.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы