матч-центр: Хоккей
Вчера 17 13
Сейчас 2 0
Сегодня 10 2
Завтра 11 3
свернуть
развернуть
Вчера 17 13
Сейчас 2 0
Сегодня 10 2
Завтра 11 3
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Канарейкін офіційно очолив "Спартак"
Канарейкін офіційно очолив "Спартак"
Овечкін проти "Донбасу" не зіграє
Овечкін проти "Донбасу" не зіграє

Троє зірок НХЛ просяться у КХЛ назавжди

У Росії готові надати притулок легіонерам

31 октября 2012г. 10:53

Троє гравців НХЛ з гучними іменами, двоє американців та один канадець, звернулися до КХЛ щодо можливого працевлаштування на постійній основі. Про це заявив віце-президент КХЛ з хокейних операцій Володимир Шалаєв.

"Ми знайдемо варіант для іноземців, від яких ми вже отримуємо листи із запитаннями, чи зможуть вони працювати в нашій лізі, якщо розірвано контракти у НХЛ. Відповідаємо: так, зможете. Зараз таких листів три: два від американців, один від канадця - і у них такі гучні прізвища, заради яких клуби КХЛ хоч прямо зараз заплатять компенсацію за дострокове припинення контракту комусь із нинішніх легіонерів. А якщо цей процес стане більш масовим, то ми запропонуємо і зміни в регламенті. Осіб 30 таких суперзірок наша ліга, звичайно, переварить", - наголосив Шалаєв у інтерв’ю російській газеті "Ізвєстія".

Він також повідомив, що КХЛ готова створити сприятливі умови для того, щоб російські гравці НХЛ змогли залишитися у Континентальній хокейній лізі назавжди.

"Звичайно, якщо локаут закінчиться, хокеїстам слід з’їздити до Америки. Там вони і можуть розірвати свої контракти законним порядком, для того щоб повернутися назад у Росію. Якщо гравці ініціюють такий струмочок, то наша ліга, звичайно, запропонує зміни в регламенті, що дозволять їм повернутися назовсім", - пообіцяв Шалаєв.

Нагадаємо, що з 16 вересня у НХЛ триває локаут, який було оголошено після того, як добіг кінця термін дії колективної угоди між власниками клубів та гравцями, а згоди щодо нової досягнуто не було.

 У лізі вже скасовані матчі регулярного чемпіонату до 30 листопада, втрати від непроведення яких становлять 720 мільйонів доларів.

 

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Видео