Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 0
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

У КХЛ зізналися: Клуб у Норвегії таки створюють

Сакавіцкас виявився не самозванцем
28 сентября 2013г. 20:44

КХЛ розіслала представникам Норвезької хокейної асоціації та Норвезької хокейної ліги документи про підтвердження повноважень Антанаса Сакавіцкаса на переговори про можливу появу в Норвегії клубу Континентальної хокейної ліги.

Про це повідомив норвезький телеканал TV2, навівши як доказ копію надісланого документа за підписом Олександра Медведєва.

Таким чином, Сакавіцкас, який провів ряд зустрічей з представниками Норвезької хокейної ліги і Норвезької хокейної асоціації та проінспектував кілька арен, дійсно є керівником проекту "КХЛ Норвегія".

У інтерв’ю TV2 він заявив, що мета проекту - поява в Норвегії клубу КХЛ вже з сезону-2014/15, причому бажана наявність у складі таких гравців, як Патрік Торесен та Матс Зукарелло. Команда, можливо, буде базуватися на "Telenor Arena", багатофункціональній спортивній споруді, що вміщає до 15000 тисяч глядачів.

Нагадаємо, що цього тижня з’явилося повідомлення про плани створити команду КХЛ у Норвегії, 60% бюджету якої покриватиме "Газпром". Пізніше КХЛ спростувала плани з розширення до Норвегії і сам факт переговорів.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.