У Кубку Надії "Донбас" зіграє з ризьким "Динамо"

Мінчанам дістався "Спартак"
24 февраля 2013г. 09:44

Ризьке "Динамо" та московський "Спартак" продовжать виступи у розіграші Кубка Надії на стадії чвертьфіналу.

23 лютого рижани поступилися "Торпедо" з рахунком 2:4 (0:1, 1:2, 1:1). Однак оскільки у першій зустрічі двоматчевої серії перемогло "Динамо", то долю протистояння мав вирішити овертайм, який грався до першої закинутої шайби. У додатковий час більш успішними були рижани - шайбу закинув Пол Щехура (64:38).

А у підмосковному Чехові Валерій Васильєв своїм голом вирішив долю протистояння місцевого "Витязя" і московського "Спартака". Поєдинок закінчився з рахунком 1:0 на користь "червоно-білих", а оскільки у першій зустрічі була зафіксована нічия, то переможцем серії став "Спартак".

Таким чином, на стадії чвертьфіналу ризьке "Динамо" зіграє з донецьким "Донбасом", а "Спартак" - з мінським "Динамо".

Перший матч на турнірі українська команда проведе 26 лютого у Ризі.