матч-центр: Хоккей
Вчера 16 16
Сейчас 1 1
Сегодня 14 14
Завтра 11 11
свернуть
развернуть
Вчера 16 16
Сейчас 1 1
Сегодня 14 14
Завтра 11 11
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра
Шпачек вирішив завершити кар’єру
Шпачек вирішив завершити кар’єру

У НХЛ більше немає, про що говорити з профспілкою

Кросбі таки збирається до Європи

20 ноября 2012г. 09:39

У заступника повноважного комісара НХЛ Білла Дейлі немає жодних ідей, як відновити переговорний процес щодо укладення нової колективної угоди та відновлення роботи ліги, повідомляє ESPN.

"У мене немає ні причин, ні намірів виходити на зв’язок із профспілкою. У мене немає жодних думок з цього приводу. Можливо, вони є у них. Ми будемо раді їх почути"
, - заявив Дейлі журналістам у п’ятницю після того, як напередодні пізно ввечері сторони не змогли досягти згоди і взаємно звинуватили одне одного у небажанні досягнути компромісу.

Водночас у профспілці гравців стверджують, що в результаті переговорного процесу, який тривав протягом цього тижня, сторонам вдалося значно зблизитися у поглядах на найболючіші питання колективної угоди.

"Ми провели багато часу у четвер вечері та у п’ятницю, обговорюючи з хокеїстами те, що відбулося за останні дні. Суперечності між нами значно зменшилися, і сподіваємося, що скоро ми знайдемо спосіб подолати їх остаточно"
, - наголосив спеціальний представник профспілки у переговорах Стів Фер.

Втім не всі хокеїсти поділяють цей оптимізм профспілки. Зокрема зірка "Піттсбург Пінгвінз" Сідні Кросбі, за його словами, все більше розмірковує над можливістю провести сезон у Європі.

"Я просто хочу грати у хокей. Що стосується найкращого варіанту (виступ у Європу), то я все більше думаю про нього, тому що ситуація стає все більш безглуздою"
, - сказав Кросбі у п’ятницю.

Нагадаємо, що у четвер ввечері НХЛ відкинула останню пропозицію профспілки гравців щодо нової колективної угоди у лізі. У НХЛ заявили, що пропозиція хокеїстів не враховує три ключові для ліги моменти.

Водночас власники клубів, що брали участь у останніх зустрічах з гравцями, висловлювали здивування тим, як різко змінилися настрої хокеїстів, які спочатку були готові йти на компроміс, однак потім почали гальмувати переговорний процес.

 Локаут у НХЛ триває з 16 вересня, з того часу у лізі були скасовані 422 матчі регулярного сезону, "Зимова класика" та "Матч всіх зірок". Представники ліги та профспілки не можуть домовитися щодо умов нової колективної угоди.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Видео