Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 1
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

У НХЛ готується низка нововведень

Гібридне прокидання тестуватимуть вже восени
20 июня 2013г. 12:07

Генеральні менеджери клубів НХЛ у середу схвалили низку нововведень, які можуть бути запроваджені у лізі вже з наступного сезону, повідомляє ESPN.

Зокрема у НХЛ під час передсезонних ігор планують протестувати правило "гібридного прокидання", яке пізніше може бути застосоване під час регулярного чемпіонату. Крім того для новачків ліги пропонується ввести обов’язкове використання захисних візорів.

Серед інших нововведень - зменшення глибини воріт, обов’язковий відеоперегляд моментів, коли правилами передбачається накладення подвійного малого штрафу за небезпечну гру високо піднятою ключкою тощо.

Після схвалення змін до правил генменеджерами остаточне рішення з цього приводу ще має прийняти рада директорів ліги.

Додамо, що правило "гібридного прокидання" має на меті зменшити кількість непотрібних травм.

Його суть полягає у тому, що арбітр може зафіксувати прокидання ще до торкання шайби одним з гравців. У ситуації, коли снаряд зупинився біля лицьового борту, і до нього прямують хокеїсти двох команд, суддя повинен дивитися на те, хто першим перетинає кола вкидання в зоні, де лежить шайба. Якщо гравець захисту, то суддя не чекаючи на торкання шайби фіксує прокидання, якщо гравець атаки, епізод дограється за класичними правилами - до першого торкання.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы