У Овечкіна другий хет-трик в сезоні

"Вашингтон" перемагає втретє поспіль
07 апреля 2013г. 10:48

Російський форвард "Вашингтон Кепіталз"  Олександр Овечкін зробив другий хет-трик в НХЛ з початку нинішнього сезону.

У виїзному матчі регулярного чемпіонату НХЛ з "Флорида Пантерз", що відбувся 6 квітня, завдяки трьом голам росіянина "Вашингтон" переміг з рахунком 4:3 (1:0, 3:0, 0:3).

Овечкін відкрив рахунок у матчі на 16-й хвилині першого періоду, а потім двічі вразив ворота суперника у другій двадцятихвилинці, довівши рахунок спочатку до 3:0, а потім і до 4:0.

Хет-трик у матчі з "Флорида Пантерс" став для Овечкіна 12-м за кар’єру в НХЛ. З початку поточного сезону в цій лізі він набрав 41 (23+18) очок і перебуває на сьомому місці серед найкращих бомбардирів ліги.

"Вашингтон" здобув перемогу у третій грі поспіль і тепер з 40 очками посідає третю сходинку на Сході.