Вчера 0
Сейчас 0
Сегодня 0
Завтра 1
нет важных матчей
нет важных матчей
нет важных матчей

У ПХЛ хочуть знати про наміри клубів

Потенційні учасники ще визначаються
18 февраля 2013г. 17:36

До 5 квітня в офісі ПХЛ чекають на листи з клубів із підтвердженням їхніх намірів брати участь у чемпіонаті України в наступному сезоні. Про це каналу "Хокей" розповів генеральний директор ліги Юрій Загородній.

Втім, станом на 4 квітня ще не всі визначились зі своїми планами. Зокрема спортивний директор ХК "Леви" Михайло Чіканцев наразі готовий лише усно заявити про бажання команди виступати в новому сезоні ПХЛ. У "Левів" залишаються певні фінансові заборгованості, натомість поки відсутні гарантії подальшого фінансування клубу. Щодо цього ведуться переговори.

"Офіційне рішення буде, коли буде більш визначена ситуація, коли будемо впевнені на сто відсотків, щоб не було таких форс-мажорів, які виникали у нас цього року. Від цього страждає й імідж команди. Хотілося б, щоб було декілька джерел фінансування команди. Я думаю, що ми у будь-якому випадку постараємося зберегти команду і що команда у наступному сезоні обов’язково буде виступати"
, - розповів Чіканцев "Хокею" по телефону.

Водночас харківське "Динамо", за словами віце-президент клубу Сергія Ковальова "безумовно і надалі гратиме" в ПХЛ.

Жодної конкретної інформації нашому каналу не вдалося отримати у "Соколі". В столичному клубі чекають на рішення щодо майбутнього клубу від його власників.

Пізніше зі своїм майбутнім визначиться і "Беркут".

"Хочемо знати, якою буде структура ПХЛ, хто буде брати участь у чемпіонаті, який спортивний рівень буде у можливих учасників наступного чемпіонату"
, - заявив голова опікунської ради клубу Сергій Харовський, який при цьому назвав теоретично можливою участь "Беркута" у білоруському чемпіонаті.

З команд ПХЛ наразі тренуються лише "Компаньйон-Нафтогаз" та "Білий барс".

5 квітня після 10-денних канікул збирається "Донбас-2". Очікується, що при цьому команді повідомлять про її майбутнє. Нагадаємо, донецький клуб веде переговори щодо участі "Донбасу-2" в Молодіжній хокейній лізі вже з наступного сезону.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Анонсы